STEP 6-12 tėvų grupės

Grupės Nr. STEP grupė Miestas Įstaiga Pirmojo susitikimo data, laikas Grupės finansavimo šaltinis Grupės vadovas
22 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija 2019-03-06 (trečiadienis) 18.00 Įstaigos ir dalyvių lėšos Irena Zdanovič
26 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus Žemynos progimnazija 2019-03-07 (ketvirtadienis) 18.00 Projekto ir dalyvių lėšos Rūta Mickevičienė
27 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus "Aušros" d/ m 2019-03-06 (trečiadienis) 18.00 Projekto lėšos Raimonda Vaičelienė
23 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus "Sietuvos" progimnazija 2019-03-05  (antradienis) 18.00 Įstaigos lėšos Raimonda Vaičelienė
24 STEP 6-12 Vilnius VšĮ Psichologinės sveikatos centras 2019-03-06 (trečiadienis) 9.00 Projekto lėšos Milda Lukašonokienė
28 STEP 6-12 Vilnius VšĮ „VIMS-International Meridian School” 2019-03-07 (ketvirtadienis) 17.30 Projekto lėšos Irina Mikėnienė
40 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija" 2019-03-05  (antradienis) 17.30 Dalyvių lėšos Inga Verbiejūtė-Vildė
83 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija" 2019-03-06 (trečiadienis) 15.30 Projekto lėšos Inga Verbiejūtė-Vildė
41 STEP 6-12 Vilnius Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 2019-03-05  (antradienis) 18.00 Dalyvių lėšos Dovilė Vervečkienė
42 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus Santariškių l/d 2019-03-13 (trečiadienis) 17.00 Įstaigos lėšos Jūratė Nalivaikienė
25 STEP 6-12 Vilnius Vilniaus l/d "Gluosnis" 2019-03-05 (antradienis) 18.00 Projekto lėšos Eglė Belanoškienė
43 STEP 6-12 Kaunas Kauno Veršvų gimnazija 2019-03-07 (ketvirtadienis) 18.00 Dalyvių lėšos Jūratė Mikolaitienė
44 STEP 6-12 Kaunas Kauno l/ d "Rasytė" 2019-03-06 (trečiadienis) 18.00 Projekto lėšos Ingrida Markūnė
45 STEP 6-12 Kaunas Kauno l/ d "Vyturėlis" 2019-03-05  (antradienis) 17.00 Įstaigos lėšos Agnė Lingertaitienė
31 STEP 6-12 Kaunas Kauno l/d "Žvangutis" 2019-03-05  (antradienis) 17.00 Projekto lėšos Nijolė Kmitienė
34 STEP 6-12 Kaunas Kauno dailės gimnazija 2019-03-04  (pirmadienis) 17.30 Projekto lėšos Ringailė Stravinskienė
32 STEP 6-12 Kaunas Kauno Tirkiliškių l/d 2019-03-05  (antradienis)  Projekto lėšos Asta Sutkienė
33 STEP 6-12 Kaunas Kauno Martyno Mažvydo progimnazija 2019-03-06 (trečiadienis) 18.00 Projekto lėšos Ingrida Nadieždinienė
46 STEP 6-12 Kaunas Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija 2019-03-15  (antradienis)  Projekto lėšos Ingrida Nadieždinienė
47 STEP 6-12 Kaunas Kauno  ,,Varpelio" pradinė mokykla 2019-03-12  (antradienis) 18.00 Įstaigos lėšos Loreta Stanaitienė
48 STEP 6-12 Kaunas Kauno Jono Jablonskio gimnazija 2019-03-05  (antradienis) 18.00 Grupės vadovo savanoriškas darbas Diana Naikauskė
36 STEP 6-12 Kaunas Kauno "Paparčio" pradinė mokykla 2019-03-07 (ketvirtadienis) 17.30 Projekto lėšos Jovita Tamašauskienė
29 STEP 6-12 Kaunas Kauno l/d "Vaikystė"   Projekto lėšos Jūratė Lietuvnikienė
30 STEP 6-12 Kaunas Kauno Žaliakalnio  l/d 2019-03-06 (trečiadienis) 13.00 Projekto lėšos Agnė Seredienė
35 STEP 6-12 Kaunas Kauno kolegija 2019-03-04 (pirmadienis) Projekto lėšos Ijola Petrauskienė
49 STEP 6-12 Kauno r., Akademija Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija 2019-03-05  (antradienis) 18.00 Dalyvių lėšos Kamilė Antanaitytė
50 STEP 6-12 Prienai Stakliškių gimnazija 2019-03-21 (ketvirtadienis) Projekto lėšos Stefa Grigalevičienė
51 STEP 6-12 Prienai Prienų "Ąžuolo" progimnazija 2019-02-20 (trečiadienis) 17.00 Projekto lėšos Stefa Grigalevičienė
52 STEP 6-12 Jonava Jonavos r. sav. pedagoginė psichologinė tarnyba 2019-03-06 (trečiadienis) 17.00 Įstaigos lėšos Giedrė Klapatauskienė
84 STEP 6-12 Jonava Jonavos r. sav. pedagoginė psichologinė tarnyba 2019-03-05  (antradienis) 17.30 Įstaigos lėšos Giedrė Klapatauskienė
53 STEP 6-12 Klaipėda Tauralaukio progimnazija 2019-03-04  (pirmadienis) 18.00 Projekto lėšos Žaneta Norkuvienė
54 STEP 6-12 Kėdainiai Kėdainių bendruomeniniai šeimos namai 2019-02-05  (antradienis) 17.30 Projekto lėšos Ijola Petrauskienė
55 STEP 6-12 Pakruojis Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro PPT 2019-03-06 (trečiadienis) 17.15 Grupės vadovo savanoriškas darbas Laura Stalmačenkienė
56 STEP 6-12 Palanga Palangos bendruomeniniai šeimos namai 2019-03-21 (ketvirtadienis) Projekto lėšos Gražina Alminaitė-Vaivadienė
57 STEP 6-12 Panevėžys Panevėžio Beržų progimnazija 2019-03-05  (antradienis) 17.30 Projekto lėšos Alma Pupštienė
58 STEP 6-12 Panevėžys Panevėžio Saulėtekio progimnazija 2019-03-07 (trečiadienis) 17.30 Projekto lėšos Alma Pupštienė
59 STEP 6-12 Panevėžys Panevėžio M. Karkos pagrindinė mokykla 2019-03-18 (pirmadienis) 17.30 Projekto lėšos Alma Pupštienė
82 STEP 6-12 Panevėžys Panevėžio Bendruomeniniai šeimos namai 2019-03-06 (trečiadienis) 17.30 Projekto lėšos Alma Pupštienė
39 STEP 6-12 Panevėžys Panevėžio Žemynos progimnazija 2019-03-06 (trečiadienis) 18.00 Projekto lėšos Daiva Čeponienė
37 STEP 6-12 Pasvalio r., Joniškėlis Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimnazija 2019-03-05  (antradienis) 14.00 Projekto lėšos Daiva Čeponienė
60 STEP 6-12 Biržų raj., Nemunėlio Radviliškis Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla 2019-02-04  (pirmadienis) 17.30 Projekto lėšos Kristina Pikūnė
61 STEP 6-12 Rokiškis Rokiškio Senamiesčio progimnazija  2019-03-05  (antradienis) 18.00 Grupės vadovo savanoriškas darbas Ona Viduolienė
62 STEP 6-12 Tauragė Tauragės "Šaltinio" progimnazija 2019-03-12  (antradienis) 18.00 Grupės vadovo savanoriškas darbas Jolanta Daugalienė
63 STEP 6-12 Ukmergė Ukmergės l/d „Saulutė“ 2019-03-05  (antradienis) 17.00 Įstaigos lėšos Vilija Banevičienė
64 STEP 6-12 Ukmergė Ukmergės l/d „Vaikystė“ 2019-03-13 (trečiadienis) 17.00 Įstaigos lėšos Vilija Banevičienė
38 STEP 6-12 Utena Utenos Dauniškio gimnazija 2019-03-04  (pirmadienis) 17.15 Projekto lėšos Agnė Vaiciukevičienė
65 STEP 6-12 Vilkaviškis Vilkaviškio bendruomeniniai šeimos namai  2019-03-07 (ketvirtadienis) 17.30 Projekto lėšos Lina Skaisgirienė 
66 STEP 6-12 Vilkaviškio r., Sūdava   Sūdavos pagrindinė mokykla  2019-03-05  (antradienis) 17.30 Projekto lėšos Lina Skaisgirienė 
67 STEP 6-12 Vilkaviškio r., Virbalis Virbalio seniūnija 2019-03-06 (trečiadienis) 17.00 Projekto lėšos Lina Kriščiūnienė
68 STEP 6-12 Alytus Dainavos progimnazija 2019-03-07 (ketvirtadienis) 17.30 Projekto lėšos Jurgita Čečėtienė
69 STEP 6-12 Druskininkai Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla 2019-03-06  (trečiadienis) 18.00 Projekto lėšos Aušra Keturkienė